Q&A

Olen pikema aja peale kokku kogunud küsimused, millele oleks huvitav vastuseid lugeda ka teistel. Ilma pikema lobata alustan…

  1. Kuidas sa nii kiiresti pildid valmis saad?

Vastus on hästi lihtne ja loogiline. Ma võtan tegelikult omale tööd täpselt nii palju, et jõuan ilma järjekorrata ka ära teha kõik. Ma ei taha panna kedagi mitmeid nädalaid või kuid ootama galeriisid. Minu prioriteet nr 1 on galeriid asap klientidele toimetada. Aastatega olen õppinud tegema pilte juba selliselt, et need ei vajaks pikka nokitsemist.

2. Kuidas sa tead, et just niimoodi pildid välja kukuvad?

See oli üks hästi huvitav küsimus, mille panin omale telefoni notes’idesse ning jätsid vastust ootama. Päris ausalt ütlen, siis mul on pildi lõplikust tulemusest pildi tegemise hetkel umbes 20% visioon. Muidugi ma tean, mida ma konkreetselt poosilt või taustalt ootan, aga lõppviimistlus arvuti taga määrab hoopis tulemuse. Tegelikult on kogemusi juba nii palju varutud, et tean, mis tuleb millest ja kuhu viib.

3. Miks tegelikud värvid piltidel muutuvad?

See on täiesti kinni minu käekirjas. Ma üritan vältida oluliste asjade värvimuutusi, kuid ma ei hoia end tagasi sellepärast, et üks või teine detail säilitaks algse värvinüansi. Muidugi on olulisi asju, millel ei saa värv muutuda ning need on erandid.

4. Kuidas sa suudad 12h nii rõõmus olla? Ära ei väsi?

Haha vot see oli mu top 1 lemmik küsimus :D! Vastus on jällegi lihtne…selline ma kord juba olen. Muidugi on mu keha täiesti läbi peale pikka päeva jalgadel ja ringi jooksmist, aga see naerusuu olengi mina. Ma olen positiivne, rõõmus ning teen kõik, et absoluutselt kõik õnnestuks parimal võimalikul viisil. Keegi ei tule tantsupõrandale? – mina tulen ja löön tantsu lahti.

Muidugi on mul olnud ka üks üritus, kus mu tuju viidi täiesti nulli ning tunnen end tänaseni seda meenutades üsna kehvasti, kuid minu enda jaoks oli tulemus päris hea. Enamasti ma ei lase kommentaare omale naha vahele ning käin pea püsti edasi, aga mõni asi võib muidugi jalust lüüa…ikkagi inimene.

5. Miks lisatund juurde ostes nii kallis on?

See on jälle selline küsimus, et kuidas võtta. 100eur/h. Noh jah 😀 Ma olen arvestanud oma ajaga ning peale eelnevat tööpäeva ei motiveeriks mind alla selle summa miski veel kauemaks jääma. Nii lihtne ja pealiskaudne mu vastus sellele ongi 😀 vabandan!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga