Miks valida mind oma unistuste päeva jäädvustama?

Miks valida mind oma pulma jäädvustama?

Blogipostitusi ja artikleid sellest, kuidas valida oma pulma ideaalne pulmafotograaf, on kümneid ja kümneid. Otsustasin, et aega raiskamata ei hakka ma kirjutama sellest, kuidas teha valikut sadade pulmafotograafide seast, vaid miks võiksid otsustada just Fotosära kasuks.

Otsustamine ei ole kindlasti lihtne, sest nüansse, mida peab üks pulmafotograaf kliendi ootustes täitma, on väga palju. Stiil/käekiri, professionaalsus, hind, hinnas sisalduv, fotograafi suhtlus ja koostöö, leping või mitte ja mis saab peale pulmapäeva ning kaua lõpp kokkuvõttes pead oma pilte ootama.

Minu algus pulmafotograafina

Nagu ma olen palju igalpool ka maininud seda, siis enda õige “tee” leidsin ma alles selle aasta (2022) suvel. Kõhklesin ja kahtlesin aastaid, kas ma julgen enda peale sellist vastutust võtta ning otsustasin, et JAH, julgen küll. Ma olen selleks palju vaeva näinud ning tänaseks selja sirgu löönud.

2022 sügisese seisuga on mul selja taha jäänud 10 imeilusat pulma juba selle väikse ajaga.

Muidugi on mul palju aastaid juba fotograafias möödunud ning pulmade näol tuli teha selgeks kõik riskid ja pisidetailid, mis võivad sellistel sündmustel juhtuda. Olen ennast palju koolitanud ja harinud, investeerinud tehnikasse, et olla parimas võimalikus valmiduses teha kaasa Sinuga see üks ja ainus suur pidupäev.

Miks Fotosära fototeenus?

  1. Minu stiil…

Minu stiil on alati olnud julge ja värvikas. Ma ei karda kunagi proovida uusi ja huvitavaid asju, kuid jään siiski oma pildistamise/töötluse stiilile kindlaks. Minu “stiili” alla saab lugeda ka sõbraliku ning toetava suhtumise terve päeva vältel. Aitan nõu ja jõuga ning soovin kogu südamest, et jäädvustused oleksid maksimaalselt head.

2. Kindlustunne…

Püüan alati garanteerida kliendile kindlustunde. Olen investeerinud palju oma tehnikasse, et klient ei peaks kunagi muretsema, et mis siis saab kui see üks kaamera fotograafi käes katki läheb. Olen koostanud pulmadega sobiva lepingu, mille võime alati koos allkirjastada, et ei jääks ühtegi lahtist otsa. Tegutsen ettevõtjana ning kõik arveldused on ametlikud. Kui miski suurendaks veel Su kindlustunnet, siis on ettepanekud alati oodatud!

3. Kommunikatsioon…

Olen kliendiga suhtluses iga kell ja nii palju kui tarvis. Vastan kiirelt enne broneeringut ning püüan aidata igas küsimuses kuni pulmapäevani. Mõtlen alati kaasa ning leian lahendusi muredele.

4. Hind…

Hinnad on kodulehel detailselt välja toodud ning lisandub vaid transpordi eest tasu kui sihtpunkt on Tallinnast või Saue vallast kaugemal. Kõik paketid on alati läbiräägitavad. Suuremates pakettides sisalduvad ka põnevad kingitused ja hüved. Hinnastamisel ei ole mingeid varjatud vigureid ning klient saab kogu pildistamisest tulenevad kõlbulikud fotod töödeldult.

5. Silmast-silma kohtumised…

Absoluutselt ning alati kui tarvis. Kui jääme üksteisest liiga kaugele, siis olen seda ka videosilla teel praktiseerinud, toimib igati. Silmast-silma kohtumine suurendab usaldust, vahetum suhtlus loob parema koostöö.

6. Piltide valmimine…

Minu kõige olulisem trump! Olen alati olnud seda meelt, et klient ei peaks ootama nädalaid või kuid oma pilte. Võtan tööd täpselt nii palju kui ma ka ära jõuan teha. See on mu kindel põhimõte ning prioriteediks on kliendile anda pildid üle esimesel võimalusel. Olen seadnud piltide valmimise tähtajaks kuni 15 tööpäeva, kuid nii kaua ei ole senini kunagi läinud.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga