“Fotosära…kes see veel on?

“Fotosära…kes see veel on?

“Fotosära…Kes Käthlin, kellega ma räägin?” – on üks naljakas lause, mida ühel nädalal kaks korda kuulda on liiga palju. Ilmselt on kliendid end enne tagasihoidnud ning vaadanud, kas nad tabavad ära, kes see salajane Käthlin on.

Ma olen terve oma teekonna peitnud end “brändi” taha. Inimesed on näinud vaid nime Fotosära ning tutvunud mu logoga sotsiaalmeedias. Mulle polnud kordagi pähe potsatanud mõte, et kui ma kargan kokkulepitud kohtumise paigas kliendi juurde suure hurraaga teatades, et olen Käthlin, siis ei saa nad täpselt aru, kas keegi on neid ekslikult kellegiks teiseks pidanud.

Nii juhtus mul ka viimasel pulmapildistamisel ning mu isiklik mõõt sai täis, no kaua võib eks 😀

Kes ma olen, kust ma tulen, kuhu ma lähen?

Olen Käthlin Kolganurm, tänase seisuga 27aastane fotograafia hull. Pildistan juba aegadest ammustest ning väga südamelähedaseks on kujunenud pulmafotograafia. See ei tähenda, et ma ei võtaks vastu väljakutseid buduaari pildistades, paarisessioonidel või beebide armsaid hetki jäädvustades. Armastan väljakutseid, kuid enim sütitab mind pulm.

Minu fotograafia teekond sai alguse tasapisi ilmselt siis kui ema ikka ütles, et “Käthlin, sinust küll asja ei saa”. Põhjus oli lihtne, emale ei meeldinud kui pool tema pead ei olnud pildil :D. Aga no, kust mina noore ja lollina pidin teadma, et pea peab pildil olema, õnneks on see väike pisiasi olnud õpitav ja tänaseks päevaks ma enam seda viga ei tee. Päris kaamerat igatsesin ma omale tegelikult varateismelisena juba. Too aeg ei olnud mul püsivust ühelgi alal ning ilmselt ka vanemad minusse ei uskunud. Salamisi pildistasin oma esimese telefoniga ikka pilvi taevas ja lilli murus, teadmata, et juba vähem kui 10a pärast teen ma pilte professionaalselt ning pean seda ala oma tööks ning kireks.

Mis edasi?

Siiralt loodan, et saavutan oma kõrged eesmärgid ning saan oma kliente saata nende tähtsatel hetkedel. Mu süda kuulub fotograafiale ning mu kirg on hoida kaamerat käes!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga