Broneerimistasu? Ja, ja, jaa!

Broneerimistasuga kindel broneerimine

Alates 01.08.2022 muutusid tingimused nii fotosessioonidele kui ka pulma pakettidele. Kõige tähtsamaks muutuseks tuli broneerimistasu, mis ei ole enam võrreldav eelnevalt kehtinud ettemaksuga.

Miks? “Ei, ma ei taha nii”… Aga, miks mitte?

Läbi aastate olen pigem ettemaksu võtmisest kõrvale hiilinud ning lootnud inimeste kohusetundele ning aususele. Olen nii palju vastu näppe sellega saanud, et täitsa valus kohe. Seega rakendasin eelmisest suvest ettemaksu, mis tagas broneeringu.

Aga ka see ei toiminud nii nagu oleks võinud. Kliendid kippusid ikka viimasel võimalikul hetkel aegu tühistama ning mina olin sunnitud ettemaksu tagastama.

Panen Sind korra mõtlema…ühele kuupäevale ning ühele kellaajale võib tulla X kliendi broneeringu jooksul päringuid veelgi, mida ma järjest ära ütlen. Saabub viimane hetk ning tühistajaks on X klient, kellele kannan ettemaksu tagasi ning kahjuks olen juba ka teistele potensiaalsetele klientidele selle päeva ära öelnud. Ning see päev jääbki tühjaks ning minul töö tegemata.

Broneeringutasu ei ole tagastatav???

Uue süsteemi kohaselt ei ole tõesti enam broneeringutasu tagastatav ning see on põhiliselt minu kaitseks ning ka kliendile reaalsuskontroll, kas ta on ikka kindel, et ta päriselt seda teenust soovib.

Tavasessioonidele rakendub 50€ ja pulmapakettidele 100€ broneeringutasu. Broneering on kinnitatud peale ülekande laekumist! Broneeringutasu läheb lõplikust summast muidugi maha.

Jääb viimaseks küsimus, et kui hoopis mina tühistan sessiooni, mis saab siis? Minu tühistamine võib juhtuda tõesti minust olenematutel põhjustel, olen siiski inimene ning sellisel juhul saab klient oma broneeringutasu 100% tagasi või sobivuse korral asendan end teise fotograafiga.  Siiani ei ole ma ühtegi sessiooni tühistama pidanud ning olen selle üle päris õnnelik kohe.

Tänan väga mõistva suhtumise eest ning kohtumiseni juba peadselt!

Sinu, Fotosära!

Käthlin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga